WebInáč, VÁŠ pohľad na web!
Ξ

E-mail

opýtajte sa nás
 

Vaša adresa (povinné)
 

 

Čo je redakčný systém (CMS)?

Redakčný systém je nástroj na tvorbu a úpravu web stránok. Môžeme sa stretnúť aj s názvom publikačný systém, alebo systém na správu obsahu z anglickeho content management system (CMS).
Takýto systém umožňuje užívateľom jednoducho vytvárať a upravovať web stránky bez toho, aby vedeli programovať.



Čo môže redakčný systém priniesť Vám?


Vďaka jednoduchému spôsobu vytvárania a úpravy web stránok získate silný nástroj, pomocou ktorého sa stanete nezávislý na "web másteroch". Ušetríte tak veľa penazí a zároveň budete schopní mať Vaše stránky neustále pod kontrolou. Už žiadne zdĺhavé čakania na úpravy, všetky potrebné informácie môžete dať na web veľmi rýchlo sami. Vďaka týmto výhodám necháte konkurenciu ďaleko za sebou.


 1. Vďaka nezávislosti na drahých webdizajnéroch ušetríte peniaze potrebné na úpravu stránok,
 2. Jednoduché ovládanie Vám umožní rýchlo dostať potrebné informácie na web a tak ušetríte čas,
 3. Nezávislosť dizajnu a obsahu Vám poskytne neuveriteľnú flexibilitu pri voľbe vzhľadu stránky.



Prečo práve WebInáč CMS?


 • Jednoduché ovládanie - naším hlavným cieľom je priniesť Vám čo najjednoduchšie ovládanie, aby ste sa nemuseli nič učiť. Stačí Vám základná znalosť Wordu a môžete mať sami všetko pod kontrolou. Vďaka nášmu unikátnemu systému easyEdit môžete upravovať obsah priamo v prehliadači bez nutnosti používať zložitý setup.

 • Držať krok s dobou - tím odbornikov sa stará o to, aby bol náš redakčný systém Webináč CMS neustále aktuálny, a tak Vám umožňuje držať krok s konkurenciou. Keď si "kúpite" bežnú web stránku, tak Vám od prvého dňa začne starnúť a za rok už môžete začať rozmýšlať o novej stránke alebo investovať ďalšie peniaze do prerobenia tej existujucej. U nás máte všetky aktualizácie redakčného systému v cene, žiadne dodatočné poplatky za aktualizáciu.

 • Oddelenie obsahu od vzhľadu - už sa nemusíte báť, že nové logo alebo nové firemné farby narušia Vašu web stránku. Náš redakčný systém je postavený tak, aby sa vzhľad stránky dal kedykoľvek meniť bez toho, aby sa tým narušili dokumenty.

 • Jednotný vzhľad - pri tvorbe nových dokumentov sa nemusíte starať o vzhľad stránky, systém sa o to postará za Vás. Vďaka tejto funkcii získate prehľadné stránky s jednotným vzhľadom.

 • Nezávislosť podstránok - každá podstránka je úplne nezávislá na ostatných, a tak možu byť jednotlivé stránky spravované rôznymi ľudmi vo vašej firme, bez toho aby sa navzájom ovplivňovali.

 • Bezpečnosť - každá stránka má vlastné prístupové práva nezávisle na ostatných, čím je zabezpečené že každý má prístup len k tým informáciam, ktoré má vidieť a ostatné informácie sú mu neprístupné. Na zabezpečenie jednotlivých stránok Vám stačí vybrať človeka alebo skupinu ľudí, ktorí majú právo stránku vidieť a o ostatné sa postaráme za Vás.

 • Systém skladačky - celý systém je zložený z viacerých častí takzvaných modulov, toto zabezpečuje jeho rýchlu a jednoduchú úpravu práve pre Vaše potreby. Je to podobné ako pri aute, stačí si vybrať komponenty, ktoré potrebujete a za ostatné nemusíte platiť.

 • Galéria dizajnu - prinášame Vám jedinečnú možnosť využiť našu galériu dizajnu, kde si môžete kedykoľvek vybrať nový vzhľad pre Vašú stránku bez toho, aby ste museli platiť drahého dizajnéra. Vzhľad stránok sa neustále mení a vyvíja, a tak je jeho životnosť veľmi krátka. Preto je dobré, keď si môžete kedykoľvek vybrať z našej aktuálnej ponuky dizajnov a tak držať krok so svetovými štandardmi.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače SEO - dôležitou súčasťou každej dobrej web stránky je aj jej umiestnenie vo webových vyhľadávačoch. Systém Webináč CMS je od začiatku vytváraný s prihliadnutim na optimalizáciu pre vyhľadávače SEO.


Na Vás ostavá obsah o ostatné sa postaráme mi.

Posledná úprava: 05.Jan.2021 10:01:56 
Stránku generuje redakčný systém - WebInac CMS prevádzkovaný serverom www.Inac.sk
(C) 2005 Inac.sk - Všetky práva vyhradené. webhosting by Inac.sk