WebInáč, VÁŠ pohľad na web!
Ξ

E-mail

opýtajte sa nás
 

Vaša adresa (povinné)
 

 

Prečo si vybrať redakčný systém WebInáč (CMS)?

Aktuálnosť

Aj keď si kúpite tú najmodernejšiu web stránku ako sa dá, už na druhý deň prídu novšie a lepšie, a najneskôr o rok už môžete rozmýšlať o novej. U nás si web stránku kupovať nemusíte. Ponúkame Vám jedinečnú možnosť prenajať si web stránku a mať ju neustále aktualnu. Je to podobné ako keď si zoberiete auto z požičovne, ktorá sa za Vás postará, aby auto fungovalo a bolo vždy v perfektnom stave. U nás sa tím odborníkov neustále stará o to, aby bol náš systém neustále vylepšovaný a fungoval bez chyby. Vďaka tomu bude aj Vaša web stránka neustále spĺňať najnovšie štandardy a Vy sa už nemusíte báť, že Vám zostarne alebo prestane fungovať.
Z našej galérie dizajnov si možete kedykoľvek vybrať nový dizajn pre Vašu web stránku, a tak zabezpečiť aby vyzerala stále podľa Vašich predstáv. Nakoľko je dizajn nezávislý na zvyšku stránky, možete využiť aj Váš súčasný dizajn alebo si nechať dizajn spracovať v inej firme.


Jednoduchosť

Novú stránku dostanete na web už do 3 krokov a to úplne sami.

Naším cieľom je poskytnúť systém na jednoduchú tvorbu a úpravu web stránok, tak aby bol každý schopný starať sa o svoju stránku sám. Vďaka nášmu systému ušetríte nielen peniaze za úpravu stránok, ale hlavne čas. Už nemusíte čakať, kým Vám niekto upraví Vašu web stránku. V našom systéme to zvládnete hravo sami.

  • Šetrenie nákladov
  • Jednoduchá aktualizácia a kontrola nad obsahom
  • Intuitívne ovládanie a pohodlie pri práci
  • Množstvo voliteľných modulov
  • Profesionálna podpora
  • Štruktúra informácií vždy podľa Vašich potrieb
  • Priestor pre kreativituPrehľadnosť

Zvýraznenie aktuálnych informácii pomáha v orientácii na stránke. Vďaka farebnému zvýrazneniu klient rýchlo a jednoducho, na prvý pohľad, zistí ktorý článok práve číta a ktoré články už videl.
Redakčný systém vytvára web stránky tak, aby sa v nich dalo jednoducho orientovať bez toho aby človek dlho blúdil a hľadal potrebné informácie. Klienti sa tak budú k Vám radi vracať, nakoľko zistia že potrebné informácie nájdu vždy rýchlo a bez zbytočného pátrania.


Na Vás je obsah, mi sa postaráme o ostatné.
WebInáč, jednoducho VÁŠ pohľad na web

Posledná úprava: 05.Jan.2021 10:01:56 
Stránku generuje redakčný systém - WebInac CMS prevádzkovaný serverom www.Inac.sk
(C) 2005 Inac.sk - Všetky práva vyhradené. webhosting by Inac.sk