WebInáč, VÁŠ pohľad na web!
Ξ

E-mail

opýtajte sa nás
 

Vaša adresa (povinné)
 

 

Web Design

Aká by mala byť Vaša web stránka?


Kvalitná web stránka by mala byť jednoduchá, jasná a rýchla. Zákazník nemá čas učiť sa používať webovú stránku, ani čakať kým sa mu natiahne zložitá animácia. Dôležité je rýchlo nájsť hľadané informácie.

Ľahko ovládateľná stránka prispôsobená potrebám zákazníkov je investíciou do Vášho podnikania a pomáha získavať nových zákazníkov. S rastúcou popularitou internetu na Slovensku sa stáva kvalitná webová stránka nepostrádateľnou nutnostou pre každú úspešnú firmu.

Tvorba webových stránok od nás, a čo konkurencia?


Každá web stránka od nás je od začiatku vytváraná s ohľadom na jednoduché používanie. Prete sa riadime trendom modernej informačnej architektúry, dizajn by mal byť funkčným doplnkom informácií a nie hlavnou časťou stránky.

Tvorba webových stránok a redakčný systém?


Redakčný systém slúži na jednoduchú úpravu a tvorbu webových stránok. Umožňuje Vám v jednoduchom prostredí podobnom Wordu udržiavať Vaše webové stránky neustále aktuálne. Vďaka redakčnému systému získate veľké množstvo výhod:

  1. jednoduchá a rýchla tvorba a úprava webových stránok
  2. nemusíte platiť drahých IT špecialistov, potrebné informácie dostanete na web úplne sami
  3. rýchla úprava stránok, už nemusíte na nikoho čakať, kým Vám zmení telefónne číslo alebo otváraciu dobu prípadne pridá nové položky do cenníka. Vďaka redakčnému systému WebInáč CMS to zvládnete úplne sami.

Posledná úprava: 05.Jan.2021 10:01:56 
Stránku generuje redakčný systém - WebInac CMS prevádzkovaný serverom www.Inac.sk
(C) 2005 Inac.sk - Všetky práva vyhradené. webhosting by Inac.sk